Bezpečnostní mlha

Produkty bezpečnostní mlhy

Pro každou instalaci se hodí jiný typ zařízení na vypouštění bezpečnostní mlhy. Podle velikosti prostoru, který je potřeba ochránit a podle rychlosti vypouštění mlhy.

Bezpečnostní mlha - RAPID

Řada RAPID

RAPID je kompaktní zařízení vhodné pro vyplnění menších prostor. Pohledný design zaručuje, že RAPID se hodí do všech typů objektů. Je to generátor bezpečnostní mlhy pro všestranné využití. Ideální také pro instalace, kde je minimum místa pro umístění jednotky.

Více informací ZDE


Bezpečnostní mlha - E-SÉRIE

Řada E-SÉRIE

E-SÉRIE je určena pro hodně střední až rozsáhlé prostory. Kombinuje rychlost vypouštění mlhy spolu s velkým objemem vytvářené mlhy, takže velké prostory se rychle zaplní neprůhlednou mlhou.

Více informací ZDE


Bezpečnostní mlha - MOBILE

Řada MOBILE

MOBILE je velice kompaktní a malá jednotka pro bezpečnostní mlhu. Je vhodná na instalaci do automobilů. Dobrá volba pro obranu automobilů bezpečnostních agentur převážející hotovost a cennosti.

Více informací ZDE


Bezpečnostní mlha - Stroboskop

Stroboskop

Pro ještě lepší účinnost doporučujeme instalovat také stroboskop. Blikání světla je hodně intenzivní, takže útočník je hodně zmatený. Nedokáže se vůbec zorientovat.

Více informací ZDE


Bezpečnostní mlha - Zvuková bariéra

Zvuková bariéra

Velmi hlasitá siréna zlepší účinnost. Vhodné pro malé prostory, kde je hodně kritický čas pro odpuzení pachatele. Spuštění sirény je doprovázeno nepříjemným pocitem, člověk se snaží dostat z dosahu zvuku a prchá.

Více informací ZDE

Zadat poptávku ZDARMA

Položky označené *
je nutno vyplnit